اطلاعات بانه کالا هور


گارانتی محصولات بانه کالا هور بانه 24


  • گارانتی اجناس و کالاهای بانه 24 مربوط به شرکت های معتبری همچون نوین سرویس ، آلفا سرویس ، فرا سرویس و آواسرویس میباشند که دارای نمایندگی سرویس دهی در تمامی شهرهای ایران میباشند .

  • گارانتی بسیاری از کالا ها شامل تعویض قطعات نیز میباشد، و اگر در بازه ی زمانی گارانتی مشکلی برای قطعات بوجود آید شامل تعویض آنها نیز میشود . شایان ذکر است دفتر نمایندگی اصلی شرکت های گارانتی کننده در تهران میباشد و در همه ی شهرهای ایران نیز نمایندگی دارند.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های داخل دفترچه گارانتی که در تصاویر ذیل مشاهده میکنید تماس حاصل نمایید.

  • به محض ارسال کالا به آدرس محل سکونت شما و دریافت کالا ،شما میتوانید دفترچه گارانتی محصول را از داخل جعبه خارج کرده و با شرکت تماس حاصل نمایید تا جهت انجام سرویس دهی در محل حاضر شوند .

  • توجه داشته باشید شروع گارانتی محصولات پس از نصب دستگاه لحاظ خواهد شد و چنانچه دستگاه را بدون استفاده در منزل قرار دهید زمان گارانتی آن کم نخواهد شد بنابراین شما میتوانید تا چندین ماه کالا را تا زمان نصب توسط کارشناسان شرکت گارانتی کننده نگه دارید.

  • به هیچ عنوان به صورت خودسرانه اقدام به نصب دستگاه و کالای مورد نظر خود نکنید .

دلیل قیمت پایین محصولات ما

دلیل قیمت پایین محصولات بانه 24باتوجه به اینکه بانه در شرف قرارگرفتن در لیست مناطق آزاد تجاری است هزینه ی گمرک پرداختی به اجناس بسیار کمتر از مناطق عادی میباشد.


آیا اجناس بانه کالا هور از نظر کیفیت با کالاهای گلدیران تفاوت دارند ؟
به جرات می توانیم بگوییم کالاهای الجی ما اصل کره بوده و قطعا از اجناسی که فقط برای ایران مونتاژ می شوند کیفیت بالاتری دارند.


چرا مدل های موجود در دیجی کالا و یا نمایندگی های گلدیران وسام سرویس متفاوت نوشته میشوند مثلا برای مدلuf950، به صورت uf95000 نوشته می شود؟
تلویزیون هایی که فقط برای ایران تولید می شوند و همچنین تلویزیون های مونتاژ سام سرویس و گلدیران که در داخل ایران مونتاژ میشوند، معمولا با یک یا دو صفر جلوی نام و مدل جهانی آنها ،از مدل کشورهای دیگر جدا می شوند و اجازه ی استفاده از مدل آنها را ندارند.


24 تفاوت نام اجناس نمایندگی ها و بانه

چرا نام محصولاتی که در بانه کالا هور موجود است در فروشگاه های گلدیران و سام سرویس اصلا به چشم نمی خورد و یا برعکس کالاهایی که ما در نمایندگی های مذکور و همچنین در سایت دیجی کالا می بینیم چرا در بانه اسمی از آن ها برده نشده است؟؟
این سوالی است که خیلی از دوستان را از خرید مردد می کند و این ذهنیت را در خریدار ایجاد می کند که اجناس بانه کالا هور اصلی نیست و قیمت پایین محصولات ما به این تفکر بیشتر قوت خواهد داد اما...واقعیت چیست؟

قبل از اینکه در مورد اجناس خود صحبت کنیم پیشنهاد می کنیم حتما به وبسایت اصلی دو غول لوازم خانگی جهان (الجی و سامسونگ) مراجعه کنید.
در اینجا اشاره به این نکته ضروری است که اگر درکشور ایران با Ip ایران در صفحه ی مرورگر خود، وبسایت www.lg.com را وارد کنید وارد سایت گلدیران شده و محصولات ایرانی را در آن خواهید دید !

برای مشاهده ی محصولات اصلی شرکت وارد لینک انتخاب کشور ها شده و کشور های اروپایی و کره و ... را انتخاب کنید.
لینک انتخاب کشور
http://www.lg.com/common

پس از ورود به سایت الجی در کشور های دیگر غیر از ایران این سوال برای همه پیش خواهد آمد که چرا نام محصولاتی که در گلدیران هست در هیچ کدام از این کشورها با این نام موجود نمی باشد و تنها از نظر ظاهر یکی هستند

و اینجاست که به جواب سوال اولی که در ابتدای همین بحث مطرح شد پی خواهید برد... در مورد محصولات سامسونگ شرکت سام سرویس هم همین موضوع صدق خواهد کرد و هیچ کدام از نام هایی که محصولات این شرکت دارند در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و فقط ظاهر این محصولات با مدل های اصلی یکی است.

البته لازم میدانیم این نکته رو هم اضافه کنیم که ما به هیچ عنوان محصولات ایرانی را زیر سوال نخواهیم برد و به تولید داخلی این محصولات در ایران هم افتخار خواهیم کرد و به خود می بالیم که محصولات ایرانی در بسیاری از موارد برابری خواهند کرد با مدل های تایلندی و کره ای و ...

تنها هدف ما از این اطلاعیه پاسخ به سوالات و ابهاماتی بوده و هست که هر کدام از عزیزانی که قصد خرید دارند برایشان بوجود آمده است.

تخمین هزینه ی باربری

برخی از هزینه های باربری را در اینجا به عنوان مثال عرض خواهیم کرد تا هزینه ی باربری و تست در محل زندگی را ،خود شما تخمین بزنید .


هزینه ی ارسال و تست برای تهران و شهرهای نزدیک تهران:

الف) تلویزیون
40 تا 43 اینچ: ۱۵۰/۰۰۰ تومان
49 , 50 اینچ: 250/000 تومان
55 اینچ : 350/000  تومان
65 اینچ : 400,000 تومان به بالا


ب) ظرفشویی و لباسشویی
همه ی مدل ها: 250/000 تومان


ج) کولر گازی (اسپلیت سرد و گرم )
با توجه به مدل و اندازه: 170/000 تا 250/000 تومان


د) یخچال ساید بای ساید و یخچال فریز
باتوجه به نوع و قیمت : 250 هزار تا 500/000 تومان


هزینه ی باربری محصولات دیگر نیز با توجه به اندازه و مسافت و قیمت کالاتعیین خواهد شد.

هزینه ی باربری برای شهرهای شمال غربی ایران
هزینه ی باربری تبریز و ارومیه و شهرهای اطراف برای تلویزیون،کولر و ظرفشویی و لباسشویی: از 120 تا 200 هزار تومان متغیر(بسته به اندازه و قیمت)

 

توجه 1: هر کالا هزینه ی باربری مخصوص به خود را دارد،( اگر دو قلم سفارش داده شود هزینه ی باربری برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهد شد)
توجه2: هزینه ی باربری تلویزیون های رسیور دار20,000 تومان بیشتر است.


مشاهده ی محصولات بانه کالا هور