بازگشت

کولر گازی 12000 اینورتر گری GM12LO-V

قیمت: 6,000,000 تومان - فروش ویژه ✰✰✰✰✰

24 ماه ضمانت و ٦٠ ماه خدمات پس از فروش كتبی و معتبر در سراسر ايران (+120,000 تومان)

کولرگازی 12000 اینورتر گری بانه
کولرگازی 12000 اینورتر گری بانه کالا هور GM12LO-V
مدل
GM12LO-V

تولید کنندهGREE ( قطعات آمریکایی مونتاز چین)
رنگسفید
ظرفیت12000
گاز مصرفیR410
نوع كولراسپلیت تك پنل
عملكردسرمايش - گرمايش
ظرفيت گرمايش
 (بي تي يو / ساعت)
12520
ظرفيت سرمايش 
(بي تي يو / ساعت)
11942
اینورتردارد
سایر ویژگی ها
 • بي صدا و بسيار کم مصرف
 • قابليت حفظ دماي محيط در شرايط تنظيم شده
 • داراي اواپراتور ضد باکتري و ضد فرسايش
 • مجهز به پنل ABS قابل شستسو
 • مجهز به دکمه عملکرد بهينه هنگام خواب
 • مجهزبه تايمرروشن وخاموش براي تنظيم24 ساعت
 • کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد
 • کولر گازی GM12LO-V گری از نوع کولرهای گازی اینورتر با نوع گاز R410A شرکت گری می باشد که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی با قدرت 12000 بی تی یو و مناسب برای 4 فصل سال می باشد.
کولرگازی 12000 اینورتر گری بانه کالا
 • این کولر دیواری تک پنل همراه با یک موتور می باشد. طراحی پنل داخلی این کولر گازی زیبا و بادوام است. این کولر گازی دارای امکانات و ویژگی های فراوانی است که راحتی را برای شما به ارمغان می آورد . کولر گازی GM12LO-V گری دارای فیلترهای سلامتی می باشد که این فیلترهای باعث از بین رفتن باکتری ها و بوها می شوند و همواره هوای سالم و تمیز را برای شما ارائه می دهند.
 • این مدل گری دارای صدای کمی بوده درنتیجه فضایی با دمای مناسب و دلنشین را برای شما به ارمغان می آورد.
        فناوری اینورتر کولرگازی اینورترGM12LO-V : 
 • تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی، دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.


اینورتر گری برد GM12LO-V

       استفاده از گاز R410 به جای R22:


 • یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود. 
 

        دریچه های پخش هوا در کولر گری مدل AIR DISTRIBUTION VALVES GM12LO-V

 • کولرهای گازی GM12LO-V گری دارای قابلیت استفاده گرم و سرد با ظرفیت کلی 12000 بی تی یو می باشد. این کولر نیز مانند سایر کولرهای دیگر دارای دریچه پخش هوای می باشد که در چهار جهت قرار دارد و شما می توانید با تنظیم آن هوا را به هر طرفی که بخواهید هدایت کنید و یا می توانید با تنظیم آن ها هوا را به طور یکنواخت در کل اتاق پخش کنید و در هر نقطه از اتاق از یک هوای عالی لذت ببرید. این دریچه ها به صورت عمودی و افقی تنظیم می شوند . حالت تنظیم عمودی آن به طرف بالا و پایین اتوماتیک می باشد و با استفاده از دکمه ای بر روی ریموت کنترل تنظیم می شود.  که باعث می شود هوا به طور کامل و یکنواخت در کل اتاق پخش شود.


 

GM12LO-V کولرگازی

         تهویه هوا در کولر گازی گری مدل GM12LO-V FILTERS
 • از دیگر ویژگی ها و امکانات کولر GM12LO-V می توانی به وجود فیلترهای سلامتی برای ارائه یک هوای تمیز و سالم نام برد. به کمک فیلتر های به کار رفته و فیلتر تهویه هوا شما می توانید از یک هوای تمیز و سالم بهره مند شوید. این فیلترها سلامتی شما را تضمین می نماید. این کولر گازی همچنین دارای یک حالت تمیز کننده خودکار می باشد که این حالت برای جلوگیری از تولید هوای بد بو و کارایی بالا در این دستگاه قرار داده شده است. این تمیز کننده خودکار به وسیله فن داخلی رطوبت هوا را خشک می کند .
برچسب محصول: کولرگازی اسپلیت 12000 گری (GREE) ، خرید کولر گری بانه ، کولرگازی اینورتر گری 12000 بانه ، قیمت کولر گری 18000 اینورتر بانه کالا هور ، خرید کولرگازی 24000 اینورتر گری GREE ، کولر 30000 اینورتر گری بانه ، کولرگازی کم مصرف بانه اینورتر

کولر گازی 12000 اینورتر گری GM12LO V
ورود به صفحه اصلی سایت بانه 24 تلویزیون LED تلویزیون منحنی و OLED سینماخانگی لوازم خانگی بزرگ لوازم برقی آشپزخانه کولرگازی لپتاپ استوک